Антисептик Lignofix Stabil (Лігнофікс Стабіл) безбарвний (захист деревини)

s8595039305926Антисептик Lignofix Stabil безбарвний - це сучасний концентрований антисептичний засіб захисту деревини. На водній основі з високим ступенем стійкості до вимивання, з профілактичною дією проти дереворуйнівних комах (наприклад, жуків-точильників, усачів), грибків (наприклад, домового грибка), деревозабарвлюючих грибків та плісняви. Для захисту деревини від гниття, руйнування, грибка, цвілі, шкідників, та ін.

Призначення: Антисептик Lignofix Stabil безбарвний призначений для поверхневого просочування нової деревини, що використовується в інтер’єрах та екстер’єрах без прямого тривалого контакту з землею, з метою профілактичного захисту деревини від дереворуйнівних комах, дереворуйнівних та деревозабарвлюючих грибків та плісняви, а також для захисту кладки та штукатурки від проростання дереворуйнівних грибків. Антисептик має найбільшу стійкість до вимивання дощовою водою, що робить його ідеально придатним для обробки деревини в екстер’єрах. Прекрасно захищає деревину від гниття, руйнування, грибка, цвілі, шкідників, та ін.

Термін дії захисту: В інтер’єрі – на протязі всього терміну експлуатації будівлі, в екстер’єрі – рекомендований контроль через 10 років.

Розхід: 1 кг концентрату антисептика розведеного 1 : 9 водою достатньо для обробки до 50 м² дерев’яної поверхні.

Склад антисептика: 150 г/кг алкілбензилдиметиламоній-хлорид, 5 г/кг тебуконазол, 5 г/кг пропиконазол, 7 г/кг йодопропинилбутил карбамат (IPBC), 1 г/кг циперметрин, 0,2 г/кг феноксикарб.

Інструкція по застосуванню: Розбавити концентрат антисептика Lignofix Stabil водою, як це вказано в таблиці, та наносити розчин антисептика на ретельно очищену поверхню деревини методом фарбування, розпилення, занурення або змочування при температурі повітря від +50С до +350С. Уражену дереворуйнівними грибками частину деревини видалити, включаючи не менш як 0,5 м здорової деревини від краю помітного ураження та замінити її новою. Не забудьте додатково обробити поверхні зрізів! У випадку ураження кладки, видаліть штукатурку, ретельно очистіть від спор, кладку обпаліть пальником і для профілактики обробіть засобом.

Увага: При роботі із засобом не допускати контакту з дифузною плівкою, після висихання контакт можливий. Виробник не несе відповідальності за наслідки неправильного використання засобу.

Міри безпеки: При використанні Lignofix Stabil необхідно використовувати засоби індивідуального захисту органів дихання, шкіри рук та очей. Не застосовувати засіб для деревини, що має прямий контакт з продуктами харчування, кормами та питною водою, а також для обробки деревини, що використовується для виготовлення дитячих товарів та іграшок. Використовувати засіб тільки за прямим призначенням.

Зберігання: В оригінальній, щільно закритій тарі в недосяжних для дітей місцях, окремо від продуктів харчування, напоїв та кормів, при температурі від +50С до +250С. Короткочасне замерзання не впливає на властивості засобу.

Lignofix STABIL-ua

Антисептик Lignofix E-Profi (Лігнофікс Е-Профі) коричневий (захист деревини)

s8595039303977Антисептик Lignofix E-Profi коричневий (захист деревини) це сучасний концентрований антисептик на водній основі з профілактичною дією проти дереворуйнівних комах (наприклад, жуків-точильників, усачів), дереворуйнівних грибків (наприклад, домового грибка) та плісняви. Забезпечує надійний захист деревини від пошкоджень комахами, шкідниками, цвіллю, пліснявою, грибком та ін.

Призначення: антисептик Lignofix E-Profi коричневий призначений для поверхневого просочування нової неушкодженої деревини (в першу чергу покрівлі, дерев’яних будівельних елементів та дерев’яних конструкцій), використовується в інтер’єрах та екстер’єрах без прямого тривалого контакту з землею, з метою профілактичного захисту деревини від дереворуйнівних комах, дереворуйнівних грибків та плісняви, а також для захисту кладки та штукатурки від проростання дереворуйнівних грибків.

Термін дії захисту антисептика: В інтер’єрі – на протязі всього терміну експлуатації будівлі, в екстер’єрі – рекомендований контроль через 10 років.

Розхід: За допомогою 1 кг концентрату антисептика Lignofix E-Profi коричневий (захист деревини) розведеного 1 : 9 водою можна обробити до 50 м² дерев’яної поверхні.

Склад антисептика Lignofix E-Profi коричневий (захист деревини): 200 г/кг алкілбензилдиметиламмоній-хлорид, 200 г/кг борна кислота, 0,5 г/кг феноксикарб.

Інструкція по застосуванню: Після розведення концентрату антисептика Lignofix E-Profi коричневий (захист деревини) водою, розчин наносити на ретельно очищену поверхню деревини методом фарбування, розпилення або змочування при температурі повітря від +50С до +350С. Не забудьте додатково обробити поверхні зрізів!

Увага: При використанні безбарвної модифікації антисептика Lignofix E-Profi коричневий, може відбуватись незначне пожовтіння деревини, необхідно попробувати! При роботі із антисептиком не допускати контакту з дифузною плівкою, після висихання контакт можливий. Виробник не несе відповідальності за наслідки неправильного використання антисептика Lignofix E-Profi коричневий (захист деревини).

Міри безпеки: При роботі з антисептиком Lignofix E-Profi коричневий (захист деревини) треба використовувати засоби індивідуального захисту органів дихання, шкіри рук та очей. Не застосовувати антисептик для деревини, що має прямий контакт з продуктами харчування, кормами та питною водою, а також для обробки деревини, що використовується для виробництва дитячих товарів та іграшок. Використовувати антисептик Lignofix E-Profi коричневий тільки за прямим призначенням.

Зберігання антисептика: В оригінальній, щільно закритій тарі в недоступних для дітей місцях, окремо від продуктів харчування, напоїв та кормів, при температурі від +50С до +250С. Короткочасне замерзання не впливає на властивості антисептика.

Lignofix E-PROFI ua

Антисептик Lignofix E-Profi (Лігнофікс Е-Профі) зелений (засіб для захисту деревини)

s8595039303526Антисептик Lignofix E-Profi зелений (засіб для захисту деревини) це сучасний концентрований засіб для захисту деревини на водній основі з профілактичною дією проти дереворуйнівних комах (наприклад, жуків-точильників, усачів), дереворуйнівних грибків (наприклад, домового грибка) та плісняви. Надійний засіб для захисту деревини від пошкоджень та уражень шкідниками, комахами, грибками, пліснявою, цвілі та ін.

Призначення: Антисептик Lignofix E-Profi зелений (засіб для захисту деревини) призначений для поверхневого просочування нової неушкодженої деревини (в першу чергу покрівлі, дерев’яних будівельних елементів та дерев’яних конструкцій), використовується в інтер’єрах та екстер’єрах без прямого тривалого контакту з землею, з метою профілактичного захисту деревини від дереворуйнівних комах, дереворуйнівних грибків та плісняви, а також для захисту кладки та штукатурки від проростання дереворуйнівних грибків. Чудовий засіб для захисту деревини захищає деревину від гниття, руйнування, грибка, цвілі, шкідників, та ін.

Термін дії засобу для захисту: в інтер’єрі – на протязі всього терміну експлуатації будівлі, в екстер’єрі – рекомендований контроль через 10 років.

Розхід: 1 кг антисептика Lignofix E-Profi зелений (засіб для захисту деревини) розведеного 1 : 9 водою можна обробити до 50 м² дерев’яної поверхні.

Склад антисептика Lignofix E-Profi зелений (засіб для захисту деревини) : 200 г/кг алкілбензилдиметиламмоній-хлорид, 200 г/кг борна кислота, 0,5 г/кг феноксикарб.

Інструкція по застосуванню: антисептика Lignofix E-Profi зелений (засіб для захисту деревини) після розведення концентрату водою, розчин засобу для захисту деревини наносити на ретельно очищену поверхню деревини методом фарбування, розпилення або змочування при температурі повітря від +50С до +350С. Не забудьте додатково обробити поверхні зрізів!

Увага: При використанні безбарвної модифікації антисептика Lignofix E-Profi зелений (засіб для захисту деревини), може відбуватись незначне пожовтіння деревини, необхідно попробувати! При роботі із засобом для захисту деревини не допускати контакту з дифузною плівкою, після висихання контакт можливий. Виробник не несе відповідальності за наслідки неправильного використання антисептика Lignofix E-Profi зелений (засіб для захисту деревини).

Міри безпеки: При роботі з антисептиком Lignofix E-Profi зелений (засіб для захисту деревини) необхідно використовувати засоби індивідуального захисту органів дихання, шкіри рук та очей. Не застосовувати засіб для деревини, що має прямий контакт з продуктами харчування, кормами та питною водою, а також для обробки деревини, що використовується для виробництва дитячих товарів та іграшок.

Зберігання антисептика Lignofix E-Profi зелений (засіб для захисту деревини): В оригінальній, щільно закритій тарі в недоступних для дітей місцях, окремо від продуктів харчування, напоїв та кормів, при температурі від +50С до +250С. Короткочасне замерзання не впливає на властивості засобу.

Lignofix E-PROFI ua