Будівельна компанія "БУДДАХ" поставляє та реалізує мансардні вікна VELUX. VELUX - міжнародна компанія, метою якої є створення продукції, що покращує якість життя у мільйонах домівок по всьому світі.

В асортименті компанії більше 20 моделей вікон, а також всі необхідні аксесуари для надійного встановлення, гарного оздоблення, декору та захисту від спеки. На усіх мансардних вікнах VELUX, вироблених після 1968 року, у верхній частині рами, за вентиляційним клапаном розміщена табличка з інформацією про вікно.

typesign 180

  1. Тип
  2. Розмір
  3. Варіант
  4. Код продукту

Типи мансардних вікон VELUX

Вікна з відчиненням по центральній осі

centr-os Мансардні вікна VELUX з центральною віссю відчинення практичні та ергономічні. Зручна ручка-перекладина дозволяє легко відчиняти, зачиняти вікно та встановлювати його у режим провітрювання.

Вікна з двома типами відчинення

two-type При повному відчиненні вікна по верхній осі, ніщо не заважає милуватися краєвидом, тоді як рухома частина вікна служить ніби навіс. Вікно легко відчиняти та зачиняти за допомогою ручки, розташованої знизу, навіть якщо вікно встановлене високо. Для миття вікно можна обернути по центральній осі за допомогою верхньої ручки.

Виходи на дах

Компанія "БУДДАХ-ЛЬВІВ" пропонує технічні виходи для неопалюваних та опалюваних мансард, аварійні виходи, що відповідають високим стандартам якості, встановлених нашою компанією, забезпечуючи гідро-, теплоізоляцію, а також високий рівень комфорту, безпеки та гарний дизайн.

102315-01-130x130 GTL
Вихід на дах з відчиненням по верхній осі.
GXL picto-130x130 GXL
Вихід-двері.
102318-01-130x130 GVT
Зручний вихід на дах для неопалюваних мансард.

Вікно-балкон та тераса

Відкрийте Вашу мансарду сонцю та свіжому повітрю з вікном-балконом VELUX CABRIO® чи терасою VELUX. Наша інноваційна балконна система забезпечує ще більше свіжого повітря, свіла та чудового виду з Вашої оселі.

100579-01 130x130 GDL CABRIO®
Широка панорама та яскравий відкритий простір.
100585-01 130x130 Тераса
Оформіть балконну систему на власний смак.