Концерн «Roto Frank» AG, був заснований в 1935 році в Штуттгарті німецьким винахідником Франком Вільгельмом і з тих пір закріпив за собою статус одного з провідних виробників мансардних вікон. Зараз ROTO Frank AG - міжнародний концерн, в розпорядженні якого налічується 12 виробничих підприємств в Німеччині, Франції, Австрії, Польщі, Угорщини, Росії, Китаї, США і який має 80 торгових представництв у 40 країнах. На сьогоднішній день концерн - загальновизнаний світовий лідер в розробці і виробництві фурнітури та механізмів для вікон, а також один з світових лідерів по виробництву мансардних вікон і всіляких аксесуарів для них.

Будівельна компанія "БУДДАХ" поставляє та реалізовує мансардні вікна ROTO. Застосування інтелігентних технічних рішень підвищує комфорт проживання в мансарді, гарантує велику кількість світла, яка потрапляє в приміщення, а також вільний доступ до вікна і нічим необмежений краєвид. Згідно з принципом ROTO стулка відкритого вікна не входить всередину приміщення, а саме вікно обслуговується за допомогою однієї багатофункціональної ручки (відкривання, закривання, провітрювання і установка в положенні для миття). Відмінним доповненням до вікон будуть різні аксесуари.

Типи мансардних вікон ROTO

Roto Designo R8

Roto Designo R8 - це нова лінія мансардних вікон в Преміум сегменті. Вона відрізняється унікальним дизайном, сучасним кольором (антрацит металік), високою функціональністю завдяки подвійній системі відкривання за допомогою однієї багатофункціональної ручки, розташованої в нижній частині вікна. Roto Designo має покращені ізоляційні параметри, які досягаються завдяки інноваційному склінню Roto blueLine в поєднанні з термоізоляційним блоком WD, який покращує ізоляційні параметри на 15%.

d0cf2b5ef7

Roto Designo R7

Вікно з припіднятою віссю повороту Roto Designo R7 відрізняється від традиційних поворотних вікон більш високою функціональністю комфортом у використанні.

726a18e4c9

Designo R4 RotoTronic

У важкодоступних місцях ідеально підходять вікна з центральною віссю повороту Designo R4 RotoTronic. Вони оснащені електроприводом, що дозволяє обслуговувати їх перемикачем, розташованим на стіні (RotoTronic E) або пультом ДУ (RotoTronic EF). Крім того, вікно має датчик дощу, який автоматично закриває вікно у випадку дощу.

82cc77650e

Roto Designo R4

Для важкодоступних місць компанія рекомендує мансардні вікна з центральною віссю повороту стулки Designo R4.

ff7b009e8c

Azuro

Azuro - панорамне мансардне вікно рекордного розміру 2,60 м х 1,70 м відкриває найкрасивіший вид у майбутнє. Зимовий сад в мансарді? Сонячна тераса, а може ванна під зоряним небом? З Azuro все це стає можливим. За допомогою однієї кнопки великі стулки автоматично відходять у бік і відкривають вільний простір.

e780f151cf