Фірма FAKRO – це приватна фірма, створена у 1991 році, співвласниками якої є громадяни різних країн: Англії, Австрії, Іспанії, Нідерландів, Ірландії, Німеччини, Польщі, Росії та Угорщини. Метою даної фірми є досягнення найвищої якості продукції та задоволення потреб найвибагливіших споживачів в цілому світі.

Компанія "БУДДАХ" пропонує широкий асортимент виробів фірми FAKRO, які гарантують безпеку і комфорт проживання на піддашші, а саме:

  • дахові вікна різних конструкцій і способів відчинення: обертальні, відхильно–обертальні, карнізні та дахові вилази.
  • аксесуари до дахових вікон: жалюзі, штори, ролокасети внутрішні та зовнішні, зовнішня маркіза, системи електроуправління вікнами та аксесуарами.

Типи мансардних вікон FAKRO

Відхильно-обертальні (FEP L3, FPP-V U3 PreSelect)

tophung Відхильно–обертальне вікно - це вікно нового покоління, яке характеризується сучасною, функціональною конструкцією та легкістю в обслуговуванні. Воно має дві окремі функції відкривання рами: відхильну та обертальну. Функція відхиляння дозволяє відкрити вікно в довільному положенні, а функція обертання робить можливим поворот рами. Зовнішні захисні профілі мають загнуті краї, що значно покращує естетичний вигляд вікна, а також безпеку користування ним.

Обертальні вікна (FTS U2, FTS-V U2, FTP-V U3, FTU-V U3, PTP U3)

pivot Найпопулярніша, проста і надійна конструкція дахових вікон. Ручка, яка розміщена в нижній частині вікна дозволяє щільно зачинити вікно або розмістити раму у двох позиціях, залишивши щілину між нею і віконною коробкою для доступу свіжого повітря у приміщення.

Вікна з підвищеною віссю обертання (FYP-V U3 proSky, FDY-V U3 Duet proSky)

fthv дерев'яне вікно з автоматичною вентиляційною щілиною V40P
fdh дерев'яне вікно з нижнім досвітленням з автоматичною вентиляційною щілиною V40P

Вікно-балкон (FGH-V Galeria)

balkon szkielet Новаторське велике дахове вікно, в якому відчинені рами утворюють балкон. Верхня рама відчиняється відхильним способом вверх, а нижня відхиляється вперед по нижній осі, забезпечуючи вільний доступ в нішу балкону.

Нестандартні вікна

arc Вікна FAKRO можуть бути довільної форми залежно від побажань замовника.

Виходи на дах

fwp Люки в даху забезпечують швидкий, простий і безпечний вихід на дах для того, щоб виконувати чистку димоходу, установку і обслуговування додаткового обладнання.