Одношарова бітумна черепиця

УЛЬТРА

Гарантія - 25 років

Фокстрот

Колекція «ФОКСТРОТ» - це 4 фантастичних кольори: олива, сандал, неро і мигдаль. Обирайте сміливо будь-яке колірне рішення і будьте впевнені, що архітектурний експеримент виправдає всі Ваші очікування! Ми гарантуємо надійність Вашої покрівлі протягом 25 років!

Нарізка - акорд

Палітра - 4 кольори

Джайв

Це сучасний покрівельний матеріал, вибравши який, Ви зможете втілити в життя найсміливіші архітектурні ідеї. Тільки в цій колекції представлений синій відтінок черепиці! Не має значення який архітектурний стиль у Вашої будівлі, оскільки черепиця «ДЖАЙВ» легко впишеться в нього і гарантовано стане його родзинкою на 25 років!

Нарізка - акорд

Палітра - 5 кольорів

Самба

Черепиця з колекції «САМБА» підкреслить архітектурний вигляд всієї будівлі і додасть експресивності Вашій покрівлі. Гнучкість матеріалу дозволяє без погіршення гідроізоляційних властивостей змонтувати найскладніші за своєю геометрії дахи. При цьому Ви можете бути спокійні і впевнені в тому, що покрівля прослужить надійно і довго. Гарантія – 25 років!

Нарізка - соната

Палітра - 3 кольори


КЛАСІК

Гарантія - 15 років

Модерн

Вільна від умовності і стилізації колекція Модерн підкорить своєю естетичністю і архітекторів, і майбутніх домовласників. Вона ефектно передає малюнок покрівлі за допомогою нового виду нарізки «брікс», форма пелюсток якої не підпорядкована певній закономірності, завдяки чому малюнок кожної покрівлі унікальний і незвичайний.

Нарізка - брікс

Палітра - 4 кольори

Танго

Завдяки оригінальній формі нарізки черепиці з колекції «ТАНГО», Ваша покрівля заграє новими неповторними відтінками. При цьому ви можете бути спокійні за безпеку будинку: шум дощу чи граду не буде наполегливо порушувати тишу всередині будівлі, а монолітність бітумного покриття надійно захистить від течі. Гарантія на дану колекцію складає 15 років!

Нарізка - бобровий хвіст

Палітра - 4 кольори

Кадріль

Колекція «КАДРИЛЬ» - це 9 колірних рішень в 2-х формах нарізки (акорд і соната), які допоможуть реалізувати навіть самий складний проект даху. Монтаж або реновація покрівлі стає легше і швидше, якщо використовувати гнучку черепицю цієї колекції, що надійно захистить Вашу покрівлю від негативного впливу навіть найсуворішого клімату.

Нарізка - акорд, соната

Палітра - 9 кольорів

Фламенко

Колекція «ФЛАМЕНКО» - це 6 кольорів і особливі форми нарізки гнучкої черепиці. Оновити покрівлю у відповідності з Вашими дизайнерськими ідеями використовуючи наш покрівельний матеріал стало набагато легше! Швидке і просте укладання матеріалу дозволить створити неперевершений вигляд Вашої покрівлі в найкоротші терміни. Гарантія на цю колекцію становить 15 років.

Нарізка - тріо

Палітра - 6 кольорів

 

ФІНСЬКА ЧЕРЕПИЦЯ

Гарантія - 10 років

Серія «ФІНСЬКА» ідеально підходить для практичних людей, які хочуть придбати надійний та сучасний покрівельний матеріал за доступною ціною. На цю серію діє гарантія 10 років. Завдяки широкому вибору кольорів, Ви можете підібрати черепицю, яка буде найбільш відповідати архітектурі Вашого будинку.

Нарізка - соната

Палітра - 4 кольори