Двошарова бітумна черепиця

ВЕСТЕРН

Колекція «ВЕСТЕРН» - двошарова новинка із запатентованою формою нарізки, що представляє собою поєднання унікальних відтінків і чудових технічних характеристик. Кращий вибір для тих, хто надає перевагу найякіснішим архітектурним рішенням, а також підвищені стандарти надійності і безпеки. Гарантія - 55 років!

Нарізка - вестерн

Палітра - 4 кольори

Гарантія - 55 років

 

ДЖАЗ

Двошарова черепиця серії «ДЖАЗ» відрізняється вишуканістю колірної лінійки. На колекцію поширюється гарантія 50 років, що робить її однією з найпопулярніших серед покупців. Колекція ДЖАЗ підійде тим, хто стежить за сучасними тенденціями та дотримується їх у повсякденному житті.

Нарізка - драконів зуб

Палітра - 8 кольорів

Гарантія - 50 років

 

КАНТРІ

Ще кілька років тому двошарова черепиця вважалася елітним продуктом, сьогодні ми зробили її доступною кожному! Колекція «КАНТРІ» дійсно доводить, що ідеальне поєднання ціни та якості існує! Тисячі домовласників вже зробили вибір на користь цієї колекції. Настала Ваш черга!

Нарізка - драконів зуб

Палітра - 9 кольорів

Гарантія - 35 років

 

РАНЧО

Ще кілька років тому двошарова черепиця вважалася елітним продуктом, сьогодні ми зробили її доступною кожному! Колекція «РАНЧО» дійсно доводить, що ідеальне поєднання ціни та якості існує! Тисячі домовласників вже зробили вибір на користь цієї колекції. Настала Ваш черга!

Нарізка - драконів зуб

Палітра - 3 кольори

Гарантія - 20 років