Обробка огорожі

Ковпак (захистить стовпці від попадання атмосферних опадів) Планка парапету вар.1 (не дасть волозі проникнути у фундамент)
kolpak 2 parapet pl
Ковпак (неповторний зовнішній вигляд) Планка парапету вар.2 (не дасть волозі проникнути у фундамент)
kolpak-zab parapet2 pl
Капельник (додаткова жорсткість, чудовий зовнішній вигляд) Притискна планка (додасть ребро жорсткості, захистить метал на зрізі)
kapel pl prizhim pl


Ковпаки на стовпці виконують кілька завдань:

  • захист стовпця огорожі від атмосферних опадів і кладки від руйнування
  • декоративний елемент і прикраса огорожі, яка надає їй закінчений вигляд
covpaki

Ковпаки на стовпці можуть бути виготовлені з різних матеріалів:

  • мідь
  • оцинкований лист
  • сталь з полімерним покриттям під колір покрівлі будинку, при цьому створюється єдиний архітектурний стиль

Конструкція ковпака спроектована таким чином, щоб відвести опади від стін стовпця, а далі вода потрапляє на відлив цоколя огорожі.

Особливу небезпеку вода являє взимку і навесні, коли добові перепади температур кілька разів перетворюють воду на лід і навпаки. При замерзанні вода розширюється, тим самим руйнуючи кладку огорожі і фундамент.

Виготовлення ковпаків на огорожу проводиться за індивідуальними розмірами. Конструкція ковпака продумана таким чином, що виключає протікання води всередину. Важливо пам'ятати, що ковпаки на стовпці, збільшують термін служби самої огорожі на десятки років.

Ковпаки з металу добре поєднуються з парканами з бетону, цегли, дерева.

Захист огорожі і стовпців повинен бути комплексним, слід також не забувати про захист цоколя огорожі, для цього застосовують відливи і парапети.

Незважаючи на простоту, покрівля парапету - це одне з найскладніших елементів покрівельного покриття. Важливо виключити протікання в місцях стиків парапету з дахом, що можливо тільки при великому досвіді робіт з парапетами. Покрівля парапетів металом під колір даху дозволяє надати всьому будинку привабливий і естетичний вигляд.

Відливи, парапети - металеві планки такої конфігурації, що повністю накривають поверхню, захищають і відводять вологу, що потрапляє на них. Захищена поверхня - цоколь фундаменту будинку, цоколь фундаменту паркану, нижня частина віконного отвору, ліпнина по периметру будинку, проліт паркану. Конфігурація виробів включає в себе: основну частину, розташовану під кутом до площини; відгини, в які проводиться кріплення; капельники, що відводять вологу. Нижче представлені основні види парапетів, відливів, що виготовляються нами для огорожі, відливів віконних та інших об'єктів, хоча конфігурація виробів як правило щоразу є унікальною для кожного замовника, в залежності від його запитів. Можливості обладнання, на якому виготовляється даний виріб, дозволяють витримати досить широкий спектр розмірів і конфігурацій. Максимальна довжина одного виробу - 3 метри.

Планка парапету стандартна № 1

1 prolet-na-zabor-vid1

Планка парапету з підгинами № 2

2 prolet-na-zabor-vid2

Планка парапету з навісами № 3

3 prolet-na-zabor-vid3

П-подібна планка парапету № 4

3 p-obrazniy-parapet

zabor bezotd zabor sotd